top of page

Těhotenské focení

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období, který život nabízí. Rád Vám toto období plné očekávání a těšení se na příchod miminka zachytím svým fotoaparátem. Nejkrásnější těhotenské foto zpravidla vzniká mezi 7 a 8 měsícem těhotenství, kdy je bříško krásně zakulacené a budoucí maminky ještě nejsou tolik unavené. Protože je každé těhotenství individuální, berte tuto radu pouze orientačně a řiďte se svými pocity, nejedno krásné těhotenské focení vzniklo až těsně před porodem... :)

Jsem zvyklí pracovat s ženami, které nemají s focením žádné zkušenosti.

Rád vám pomůžu při výběru oblečení , doplňku a doporučím vhodné pózi pro Vás na focení dle Vaší postavy které si společně vybereme z velkého množství foto obrázků před focení.

Tyto obrázky nám pomůžou vytvořit fotografie přesně podle Vašich představ a nemusíte tak vymýšlet co by se vám mohlo třeba líbit.

Samozřejmostí je pomoc při pózování u focení,

jak se postavit, kam dát ruce a kam natočit obličej  a v neposlední řadě společná konzultace aktuálně vytvořených snímku.

Vše bude přizpůsobeno vašim přáním a potřebám, tak abyste se při pózování cítila co nejlépe a samotné focení bylo pro Vás příjemným zážitkem.

bottom of page