top of page

Vyfotím Vám reportáž či dokument Vaší akce, večírku, eventu. Oslavy, křtiny, plesy, narozeniny na co si jen vzpomenete. Vše kvalitně zdokumentuji a vytvořím profesionální sérii fotografií.

Dokumentární fotografie patří k těm nejnáročnějším fotografickým dovednostem. Jedním z předpokladů reportážního fotografa je postřeh a jistá předvídavost děje. Reportážní fotograf zachycuje příběh v čase, jehož je svědkem, fotograf tak musí být neustále připraven fotoaparátem zaznamenat a zachytit to nejdůležitější.

Dokumentární fotografie je fotografický styl, který představuje fotografický dokument jako zobrazení reality, ať už je jakákoliv. Zhotovený fotografický snímek působí jako časový dokument zaznamenané události či děje.

Můj přístup k reportážním fotografiím

Předem se seznámím s požadavky a harmonogramem akce. Na samotné focení přicházím  s předstihem.

Usiluji o zachycení atmosféry, účastníků i detailů, aby reportáž vystihovala průběh akce.

Výsledné fotografie předávám vytříděné a upravené. 

Foto pro tiskové zprávy do dvou hodin po akci.

Potřebujete fotografa na firemní večírek, raut, modní přehlídku, koncert, sportovní akci nebo maturitní ples? Jsem tu pro Vás!

Jsem schopen obstarat více fotografů, kameramana, mobilní ateliér, vizážisty. Rád se s Vámi domluvím, neváhejte mě kontaktovat.

Fotokoutek je malý přenosný fotoateliér, který se dá postavit kdekoli. Součástí fotokoutku je fotograf, GRAFIK/RETUŠÉR, fototechnika včetně profesionální tiskárny, fotopozadí a mnoho veselých rekvizit. Fotografie tiskneme ihned na místě. Kromě fotopozadí nabízíme také klíčování - tzn. volba fotopozadí je jen na Vás. 

Součástí každého fotokoutku je také bohatá sada rekvizit - brýle, párty klobouky, pusinky a knírky na špejli, vtipné cedulky s nápisy a mnohem víc!

Co se týče plesů, firemních večírků, konferencí či dnů otevřených dveří, umisťujeme  na každou fotku také logo Vaší firmy a název akce . Fotokoutek tak pro Vás představuje originální a vtipnou reklamu, která bude viset na mnoha ledničkách a nástěnkách.

V případě svateb a narozeninových oslav lze k fotokoutku doobjednat také fotoalbum, do kterého se nalepí vytisknuté fotografie a vznikne tak krásný dárek pro novomanžele nebo oslavence. 

Jediné, co potřebujeme, je prostor o rozměru 4x4m, zásuvku, stůl a dvě židličky. Vše ostatní zajišťujeme my.

 

Mobilní ateliér

Potřebujete oživit Váš firemní večírek, nebo párty? Zabavit návštěvníky, pokud právě nepopíjejí nebo netancují? Mobilní ateliér je to, co hledáte!

NABÍZÍM NEJZÁBAVNĚJŠÍ FOTOKOUTEK S KLÍČOVACÍM POZADÍM, SPOUSTU REKVIZIT A RYCHLÝM  TISKEM NA MÍSTĚ.  PŘIJEDEME, VŠE POSTAVÍME A VY SI MŮŽETE UŽÍVAT SKVĚLOU ZÁBAVU S NAŠÍM FOTOKOUTKEM!

GREEN SCREEN/ KLÍČOVÁNÍ

Je technika, která se používá ve filmových studiích. Pouhým dotykem změníte pozadí a rázem se z Vás stane filmová hvězda. Všechno uvidíte živě na monitoru. Grafických pozadí máme v nabídce stovky. Když ani tak nevyberete, vyhledáme pro Vás pozadí na míru, přesně podle Vašich představ.

bottom of page