top of page

Focení páru/Předsvatební focení
zapamatujte si svou lásku

Párové focení a fotografování rande

Párového focení dvou zamilovaných lidí je vytvoření vizuálního příběhu, ilustrující vzájemnou blízkost, intimitu, lásku a sdílené emoce. Vzpomínky jsou to nejcennější. Pojďme je společně zachytit a uchovat navždy. Párové focení se hodí jako skvělý dárek pro partnerku, které chcete projevit váš obdiv a lásku, anebo se takové focení může stát originálním dárkem pro rodiče k významným výročím svatby či jiným událostem. Focení může probíhat u mě v ateliéru, nebo také kdekoliv na Vašem oblíbeném místě.

Předsvatební focení

Předsvatební focení je ideální způsob, jak se můžeme vzájemně poznat ještě předtím, než nastane Váš velký den. Focení můžeme realizovat u mě v ateliéru, ale také třeba kdekoliv venku na Vašem oblíbeném místě.
vytvoříme sérii nádherných předsvatebních fotografií a Vy budete mít možnost poznat, jakým způsobem pracuji. V den Vaší svatby budeme už spíše přátelé a Vy budete mít jistotu, že Váš svatební příběh zachytím v tom nejlepším světle.

 


CHCETE SI TO PAMATOVAT
už navždy?

Každý vztah je naprosto unikátní a neopakovatelný, vzpomínky na lásku a zamilovanost si chceme uchovat navždy. I vaše dítě se jednoho dne začne ptát, jaké to bylo, když jste se poznali. Společně si pak můžete prohlížet fotografie, kde uvidí vaši lásku, radost, oddanost a propojení.

Dovolte mi, prožít s vámi alespoň pár zamilovaných momentů a zachytit tyto láskyplné okamžiky navždy, abyste mohli znovu a znovu proživat tyto jedinečné chvíle.

bottom of page