top of page

Fotograf architektury, interiérů
a veřejného prostoru

Fotografie realizací pro architekty, designery veřejného prostoru, dodavatele vybavení (stínění, oken, betonových laviček), realitní kanceláře, hotely, restaurace, investory a další.

Profesionální fotograf architektury

Jsem fotograf architektury a specializuji se na focení exteriérů, interiérů, designu, leteckou fotografii z dronu a modulární stavby pro architekty, investory, developery, reality, hotely a další, po celé České republice a Evropě.

Fotograf interiérů a interiérového designu

Fotografie realizací pro architekty, interiérové designery, dodavatele vybavení, realitní kanceláře, hotely, restaurace, investory a také kanceláře – openspace, interiérové příčky a další.

Interiérová fotografie je specializovaný typ fotografie, který se zaměřuje jak jinak než na tvorbu fotografií interiérů. Zachycuje vnitřní prostory, nábytek a doplňky, popřípadě atmosféru. Tvorbou takových obrazů se zabývá hlavně profesionální fotograf. Interiérové fotografie nejsou jenom dobrou propagací a možností ukázat celý objekt, ale také jsou skvělým způsobem jak získat a udržet pozornost stávajících zákazníků. Na základě fotografie interiéru se dnes rozhoduje více jak 80% budoucích klientů hotelu, restaurace, wellness, atp.

FOTOGRAFOVÁNÍ INTERIÉRŮ

Služby v oblasti fotografování interiéru si objednávají nejen klienti z řad ubytovacích zařízení jako penzionů a hotelů, ale stále častěji také malé a střední firmy, které chtějí zdokumentovat veletrh, interiérové prostory či sklady. Velký význam má kvalitní snímek pro ubytovací zařízení, restaurace a hotelové pokoje, kdy je snímek jedním z hlavních kritérií na základě kterých zákazník ubytování a provozovnu vybírá. Samozřejmostí je při takovém focení fotografie celku, ale stejně dobře působí i detaily, na které je nutno dávat pozor. V tomto případě se vyplatí objednat si služby profesionálního fotografa, díky kterému bude výsledek perfektní a podle Vašich představ.

Fotografování dronem.

Dronem je možné pořizovat unikátní fotografie objektů z výšky, mapování okolí, výškové inspekce, kontrola úrody na polích a mnoho dalšího. Fotografie realizací pro architekty, designery veřejného prostoru, dodavatele vybavení, realitní kanceláře, hotely, restaurace, investory a další. Mám povolení k létání a leteckým pracem od Úřadu civilního letectví a povinné ručení.

bottom of page