top of page

Narozeninové focení dětí

Foto vašich dětí je nejkrásnější dárek pro babičku, dědu nebo manžela… Ať už máte doma roční batole nebo 12-ti letého školáka, vždy se najde spoustu důvodů a příležitostí, proč nechat vaše děti vyfotit v nejlépe vybaveném ateliéru dětskými rekvizitami v Praze.

Během letitých zkušeností jsem si vymyslel vlastní metodu. Využívám chytrý systém tří přichystaných fotopozadí a rekvizit. Díky tomu získáte několikanásobné množství fotekza kratší dobu, která je pro děti únosnější. Bez problémů tak zvládneme prostřídat 8-12  různých míst na focení. Rekvizity, kostýmy, čepičky a oblečky jsou na místě k zapůjčení, přinést si můžete ale také vlastní. Výsledkem bude 20 nejlepších fotografií v digitální podobě v plném rozlišení s úpravou a retuší. Pokud by to bylo někomu málo, je možné focení prodloužit.

S sebou si vezměte na focení hlavně dobrou náladu (v případě focení malých dětí je vhodné si při rezervaci čas focení domluvit na hodinu, kdy víte, že dítě bývá obvykle v dobré náladě, pokud vaše děti chodí po obědě spát,
je rozumnější domluvit focení třeba na dopoledne).

Raději s sebou vezměte více oblečení, které nevyužijete, než pak litovat, že jste něco nechali doma. Množství doplňků je vám také k dispozici u mne v ateliéru: čelenky, čepice, tylové sukýnky, šatičky atd. Zvláště při focení menších dětí je dobré přibalit oblíbenou hračku, děti bývají rády, že se mohou vyfotit s oblíbenou hračkou.

Součástí každého focení je vždy i focení starších sourozenců, dalších rodinných příslušníků, zvířatek a celé rodiny.

bottom of page