Fotografický ateliér PrahaInfo

Budete sexy. Nevěsta i ženich. Svatební fotky jako z módního časopisu, navíc s úsměvem a ve velmi pohodové atmosféře. Užijte si Váš svatební den naplno. 

Fotograf je jedním z mála lidí, které se od Vás ve Váš svatební den "nehnou". To znamená, že je pro Vás ohromne důležitou osobou, má vliv na Vaši osobní pohodu a pocit ze sebe sama. 

Dobrý svatební fotograf je nakažlivý pohodář. Svatební focení by měla být zábava s usměvavým fotografem. Snažte si tedy na fotografa zjistit práve tyto reference, co o nich říkali ti před Váma. Podívejte se na reference Radka Hensley.

Cena

4 hodiny svatebního focení/ dle počtu hostů od 4999,- Kč

Co s sebou

Svatební fotograf je stejně důležitý jako svatební šaty, jídlo na svatebním stole, nebo květinová výzdoba. Svatební fotografie si budete prohlížet v průběhu života ještě nesčetněkrát, proto by měl výběr svatebního fotografa být jednou z priorit při plánování svatby. Ať už je to svatební fotograf Praha, nebo jakékoliv jiné město na zemi, vyberte si toho jehož snímky Vás něčím osloví.Vyberte si takového, jehož profesionální fotografie za něco stojí. Soustřeďte se na náladu fotek, barevnost (která není na úkor uvěřitelnosti), kompozici a další aspekty fotografie.

 

Svatební fotograf

V Praze a okolí je mnoho míst, kde lze po obřadu vytvořit krásné a romantické portrétní snímky novomanželů. Doporučuji, abyste místo a čas focení konzultovali se svým svatebním fotografem co nejdříve, nejlépe hned na první schůzce. Ideální čas nejen pro svatební fotografování je v pozdně odpolední době, kdy je i denní světlo lichotivější. Nevěsta může mít po ruce kamarádku s makeupem pro korekci líčení a pak nic nebrání vzniku krásných fotografií, pro které si vyjedete do předem naplánované lokality.

Novomanželé z Prahy a okolí jistě přivítají když má profesionální svatební fotograf zkušenostmi s focením v oblíbených destinacích v centru města Prahy.

Nedoporučuji nechávat objednávku svatebního fotografa na poslední chvíli, ti kvalitní mají většinou obsazeno několik měsíců předem. Každým rokem se situace opakuje a kalendář rezervací je v létě již obsazený. Profesionální fotograf Vám zajistí nejen kvalitní snímky ze svatby, což se považuje za věc samozřejmou, ale hlavně zachycení svatebního příběhu a emocí do fotografie. Svatební fotografie by měla být plná emocí, radosti a výjimečnosti. Osobně svatební fotografii beru spíše jako dokument o vašich pocitech v den „D“.

Doporučení

Říká se, že dobrá fotografie dokáže říct víc, než tisíc slov. Myslím, že svatební fotografie je ještě něco víc.
Je o lásce, příslibu, vzpomínkách, vášni a radosti.

 

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí.
Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem. To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.

 

Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události.
Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.
Váš svatební den je jedinečný stejně jako Váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamenám kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky tvořím s citem, aby vhodně doplňovaly příběh Vašeho dne a uchovám tak vzpomínky pro Vás i pro následující generace.Napiště mi

Napiště mi

ATELIÉR PRAHA LOGO